FİRMAMIZ HAKKINDA

 Firmamız 2000 Yılında Merkezi Bursa İli İnegöl İlçesinde 5.000 M2 Kapalı Alan Üzerine Kuruldu.İlk Zamanlar Sadece Avangard Koltuk Üretimi Yapan Firmamız,Daha Sonra Üretim Ağını Genişleterek Bugün Geldiği Noktada Klasik Koltuk-Klasik Yatak Odası ve Klasik Yemek Odası Üretimini de Başarıyla Yapmaktadır.2017 Yılında “YZC ÜÇLER” Markasını da Alarak,Hem Kurumsal Bir Kimliğe Kavuşmuş Aynı Zamanda da ÜÇLER GRUOP LTD.ŞTİ.Ünvanı İle Şirketleşme Yoluna Gitmiştir. Müşterilerine Verdiği Değer Neticesinde,Daha da Güven Tesis Etmek İçin,TSE Kalite Standardı,Garanti Belgesi ve Satış Sonrası Hizmet Belgelerini de Alarak,Bu Alanda Bir Adım Daha Öne Geçmekteyiz.TSE Standartlarına Uygun Üretilen Kaliteli ve Sağlam Mobilyalarımız ve Garanti Belgemiz İle,Müşterilerimize Daha fazla Güven Vermekteyiz.

VİZYONUMUZ

Firmamız ev mobilyası kategorisinde,klasik yatak odası-klasik yemek odası-klasik ve avangard koltuk Takımı üretim ve satışını yapmaktadır. Firmamız “ Kaliteli Üretim Zamanında ve Eksiksiz Teslim “ Sloganıyla tüm müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duyar.

MİSYONUMUZ

Firma olarak “ÜÇLER GRUOP LTD.ŞTİ.”’nin Ürün ve hizmet kalitesinde uluslararası alanda Örnek bir marka haline getirmek ve bilinirliğini arttırmak.